Back to top

Yeni yatırımımız sayesinde, kalınlık ayırt etmeden PET, OPP, CPP, PE gibi esnek ambalajın ana ham maddelerinin tamamına baskı yapabiliyoruz.

Basılmış olan bu malzemeleri yine, kalınlık ayırt etmeksizin PET, Aluminyum, Metalize PET, OPP, Metalize OPP, CPP, PE gibi malzemelerle sizin taleplerinize ve ürünün yapısına bağlı olarak 2 katlı, 3 katlı veya 4 katlı olarak lamine edebiliyoruz.

Yine talebinize veya ürünün yapısına göre, hava ve nem geçirgenlik durumu göz önüne alınarak özel bariyerli filmler tercih edebilirsiniz. Özel durumlarda, kısıtlama olmadan kat sayısını dilediğiniz kadar artırabilirsiniz.

Bunun yanı sıra, Arge Bölümümüzün tedarikçilerimiz destekli çalışmalarıyla, size özel projelerde çözümler sunabiliyoruz.

Gıda, Kozmetik & Hijyen ve diğer pek çok sektöre rahatlıkla çözümler üretebiliyoruz.

Gıda Ambalajları
Süt ürünleri
Et Ürünleri
Kuruyemiş Ürünleri
Kuru Meyve Ürünleri
Kahve Ürünleri
Baharat Ürünleri
Şekerleme, Cips ve Türevleri
Unlu Mamuller
Çay Ambalajları
Dondurulmuş Ürünler
Ketçap & Mayonez ve Hardal gibi likit doluma uygun şase ambalajlar
Evcil Hayvan (PET Food) Yiyecekleri

Kozmetik & Hijyen
Islak Mendil Folyo
Toz Deterjan

Diğer
Tohum
Zirai İlaç Ürünleri
Endüstriyel Ürünler

Tek seferde 50, 100, 150, 200 kg ya da 15-20 ton gibi miktarlarda hizmet alabilirsiniz. Böylece, minimum sipariş miktarı kısıtlaması olmadığı için ekstra maliyetin önüne geçebilirsiniz. Özellikle piyasaya yeni çıkaracağınız ve geleceğini ön göremediğiniz ürünleriniz için çok düşük miktarlarda alım yapabilir ve ürünün gidişatına göre tedariği yönetme imkânına sahip olabilirsiniz.

Ambalajlarınızı bobin şeklinde alabileceğiniz gibi, dilerseniz ÜÇKENAR KAYNAK, ZİPLİ veya ZİPSİZ DOYPACK, QUADRO, BLOCK BOTTOM vs. gibi bitmiş halde tek tek de alabilirsiniz.