Back to top

Ömür Matbaacılık olarak, 1981 yılından bu yana tabaka ofset baskı teknolojisi ile hizmet veririz. 2006 yılında taşındığımız Haramidere üretim tesisimizde, baskı öncesi, baskı ve baskı sonrası süreçlerini kendi bünyemizde organize ederiz.

Çalışmalarımızı, aralarında 10 renk baskı yapabilenlerin de bulunduğu, 25x35 cm ile 70x100 cm ölçüleri arasındaki, tamamı Heidelberg olmak üzere 43 baskı ünitesini içeren makine parkurumuzda sürdürürüz.

İngilizce, Almanca, İtalyanca, Fransızca, Farsça ve Hollandaca dillerini ana dilimiz gibi konuşur, üretimimizin %50’sini dünyanın 42 ülkesine ihraç ederiz.

Yerli ve yabancı birçok kurumsal firmaya; katalog, broşür, dergi gibi reklam ve tanıtım dokümanları ve afiş, dönkart, ayaklı stant gibi POP malzemeler üretiriz. Ajanda, takvim, bloknot gibi özel gün promosyonlarına uygun, kâğıt üzerine baskı gerektirecek birçok materyal basarız.

Varak, gofre, lokal lak, embos lokal lak (kabartmalı lak), sert kapak ve kazı kazan gibi uzmanlık gerektiren birçok işçiliği, titizlikle organize ederiz.

Müşterilerimize 24 saat hizmet veririz. Organizasyon gücümüz sayesinde sevkiyatın tam zamanında ve eksiksiz yapılmasını sağlarız.

Başta Londra ve Frankfurt Kitap Fuarları olmak üzere, 10 yılı aşkın süredir uluslararası fuarlarda yer alırız. Yüksek beklentili Avrupa firmalarına kendimizi anlatır, ihracat imkânı yaratırız.

Ömür’ün üretim gücüne ciddi yatırımlar yaparız. Makine parkurlarından üretimde kullandığımız ürünlere kadar yeni teknolojileri her alanda, sürekli olarak takip ederiz.

Dünya standartlarında ve çevreye duyarlı üretim yaparız. Böylece müşteri memnuniyetini ön plana çıkaran ve aynı zamanda sürdürülebilir bir başarıya imza atmış oluruz.